Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Dąb Kościół
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
19
A
1
2
18
A
3
18
4
25
40
52
5
07
22
37
52
6
07
22
37
52
7
07
22
37
52
8
07
22
37
52
9
07
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
52
18
07
22
37
52
19
07
22
37
52
20
07
22
37
52
21
07
22
37
52
22
07
22
37
52
23
10
A
22
39
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki