Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Zawodzie Zajezdnia
kierunek:
Chorzów Rynek (2)
0
39
1
24
2
24
3
20
A
31
46
4
12
14
A
24
38
51
5
20
50
6
20
35
50
7
05
20
35
50
8
05
20
35
50
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
20
35
50
18
05
20
35
50
19
05
20
35
50
20
05
20
35
50
21
05
20
35
50
22
09
22
42
23
24
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki