Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Zawodzie Paderewskiego
kierunek:
Chorzów Rynek (2)
0
46
1
31
2
31
3
27
A
38
53
4
03
A
19
21
A
31
45
58
5
28
58
6
28
43
58
7
13
28
43
58
8
13
28
43
58
9
13
28
43
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
13
28
43
58
19
13
28
43
58
20
13
28
43
58
21
13
28
43
58
22
17
30
50
23
31
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki