Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Katowice Szkoła Filmowa Uś
kierunek:
Chorzów Rynek (2)
0
48
1
33
2
33
3
29
A
40
55
4
05
A
21
23
A
33
47
5
00
31
6
01
31
46
7
01
16
31
46
8
01
16
31
46
9
01
16
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
46
19
01
16
31
46
20
01
16
31
46
21
01
16
31
46
22
01
20
33
53
23
33
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki