Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Katowice Rynek (Teatr Śl.)
kierunek:
Chorzów Rynek (2)
0
50
1
35
2
35
3
31
A
42
57
4
07
A
23
25
A
36
49
5
03
33
6
03
33
48
7
03
18
33
48
8
03
18
33
48
9
03
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
48
17
03
18
33
48
18
03
18
33
48
19
03
18
33
48
20
03
18
33
48
21
03
18
33
48
22
03
22
35
55
23
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki