Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Katowice Św. Jana
kierunek:
Chorzów Rynek (2)
3
32
A
4
08
A
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki