Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Łagiewniki Krzyżowa
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
4
03
D
15
41
E
5
56
6
26
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego