Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T7
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
3
33
4
03
52
5
22
52
6
22
52
7
22
52
8
22
52
9
22
52
10
22
52
11
22
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
52
16
22
52
17
22
52
18
22
52
19
22
52
20
22
52
A
21
22
52
22
22
A
52
A
23
26
A
A - Kurs do przystanku Zawodzie Zajezdnia