Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T7
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
4
04
52
5
21
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
51
17
21
51
18
21
A
51
19
21
51
20
21
51
21
21
51
22
21
A
51
A
23
22
A
A - Kurs do przystanku Zawodzie Zajezdnia