Poniedziałek
Wtorek
Środa
Sobota
Niedziela
T9
Szombierki Młyn
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
27
B
32
49
5
09
29
49
6
09
29
49
7
09
29
49
8
09
29
49
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
09
29
49
15
09
29
49
16
09
29
49
17
09
29
49
18
29
19
09
29
49
20
29
C
49
21
29
C
22
09
C
29
C
49
C
23
09
B
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
B - Kurs do przystanku Chebzie Pętla