Poniedziałek
Wtorek
Środa
Sobota
Niedziela
T9
Szombierki Młyn
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
27
B
49
5
29
6
09
29
7
09
49
8
29
9
09
29
10
09
49
11
29
49
12
29
13
09
49
14
29
49
15
29
16
09
49
17
29
49
18
29
19
09
49
20
29
C
49
21
29
C
22
09
C
49
C
23
09
B
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
B - Kurs do przystanku Chebzie Pętla