Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Bytom Zamłynie
kierunek:
Stroszek Zajezdnia
0
08
D
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
37
D
19
20
21
22
23
27
D
D - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia