Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Bytom Zamłynie
kierunek:
Stroszek Zajezdnia
0
08
D
39
D
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
09
D
20
09
D
D - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia