Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Bytom Łagiewnicka
kierunek:
Chorzów Rynek
4
03
23
32
G
41
F
F - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski
G - Kurs do przystanku Świętochłowice Mijanka