Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Łagiewniki Krzyżowa
kierunek:
Chorzów Rynek
4
08
28
37
G
46
F
F - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski
G - Kurs do przystanku Świętochłowice Mijanka