Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Łagiewniki Fabryczna
kierunek:
Chorzów Rynek
4
09
29
38
G
47
F
F - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski
G - Kurs do przystanku Świętochłowice Mijanka