Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Dąbrowa Miejska Węglowa
kierunek:
Chorzów Rynek
3
51
4
03
E
08
E
11
29
F
43
E
E - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego
F - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski