Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
116
Paderewskiego
kierunek:
Pieczewo
5
23
43
6
03
23
41
56
7
11
26
41
56
8
11
39
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
09
39
14
06
21
36
51
15
06
26
41
51
16
06
21
34
49
17
04
A
19
34
A
49
18
18
58
19
38
20
18
48
21
28
22
28
58
A
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny