Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
116
Paderewskiego
kierunek:
Pieczewo
6
02
7
02
8
02
9
02
10
02
59
11
39
12
19
59
13
39
14
19
59
15
34
16
14
54
17
34
18
14
54
19
34
20
14
54
21
28
22
28
58
A
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny