Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
116
Dworzec Główny
kierunek:
Pieczewo
17
14
A
44
A
18
19
20
21
22
23
06
A
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny