Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
121
Jarocka
kierunek:
Cementowa
3
29
AD
4
39
59
5
19
39
59
6
09
19
41
56
7
11
26
A
41
56
A
8
11
26
A
43
9
13
43
10
13
43
11
13
43
12
13
43
13
13
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
A
43
58
A
16
13
28
A
43
58
A
17
13
28
A
59
18
39
A
19
19
59
20
39
A
21
08
22
08
B
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny
D - Kurs do: Dworzec Główny
B - Kurs do przystanku Zajezdnia MPK