Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Witosa - Cieszyńska
kierunek:
Dambonia - Pętla
5
32
AC
46
6
04
AC
29
AC
49
AC
7
03
AC
17
AC
33
44
8
11
23
41
AC
9
11
41
AC
10
11
41
AC
11
11
41
AC
12
11
41
AC
13
11
AC
41
AC
58
AC
14
13
28
AC
43
58
AC
15
13
28
AC
43
58
AC
16
13
37
AC
52
17
12
42
AC
18
12
42
AC
19
12
42
AC
20
07
37
AC
21
07
37
AC
22
08
38
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla