Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Witosa - Cieszyńska
kierunek:
Dambonia - Pętla
6
34
7
41
AC
8
41
9
11
41
AC
10
11
41
11
11
41
AC
12
11
41
13
11
41
AC
14
11
41
15
11
41
AC
16
11
41
17
11
41
AC
18
11
41
19
11
41
AC
20
12
42
21
12
42
AC
22
12
42
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla