Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Popiełuszki - Podmiejska
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
14
34
6
01
29
G
7
06
GAW
29
48
8
18
48
9
18
48
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
50
14
21
51
15
21
AW
51
16
21
51
17
16
46
18
27
19
25
20
28
21
28
22
28
23
02
BR
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym
G - kurs przez: Głogowska - Pomorska
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23
B - Kurs do przystanku Reymonta
R - kurs do: Reymonta