Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Oświęcimska - Metalchem I
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
6
25
ACK
7
8
9
10
11
12
13
14
24
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla
C - kurs do: Ochodze - Pętla
K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa