Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7
Okulickiego - Stegu Arena
kierunek:
Złota - Dworzec Grotowice - Pętla
4
37
5
12
W
28
AG
6
14
W
29
7
09
W
8
23
W
58
BP
9
27
57
BP
10
27
57
BP
11
27
57
BP
12
27
57
W
13
17
W
56
BP
14
28
15
03
BP
33
16
03
BP
33
17
27
18
27
19
27
20
25
21
05
W
22
25
B - Kurs do przystanku Pużaka - Pętla
P - kurs do: Pużaka - Pętla
A - Kurs do przystanku Głogowska - Pętla
G - kurs do: Głogowska - Pętla
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI