Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Ozimska - Malinka
kierunek:
Dambonia - Pętla
5
34
AC
48
6
07
AC
32
AC
52
AC
7
06
AC
21
AC
37
48
8
15
27
45
AC
9
14
44
AC
10
14
44
AC
11
14
44
AC
12
14
44
AC
13
14
AC
44
AC
14
01
AC
16
31
AC
46
15
01
AC
16
31
AC
46
16
01
AC
16
40
AC
55
17
14
44
AC
18
14
44
AC
19
14
44
AC
20
09
39
AC
21
09
39
AC
22
10
40
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla