Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Marka Z Jemielnicy - Walecki
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
17
37
6
05
33
G
7
10
GAW
33
52
8
22
52
9
22
52
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
54
14
25
55
15
25
AW
55
16
25
55
17
20
50
18
31
19
29
20
31
21
31
22
31
23
05
BR
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym
G - kurs przez: Głogowska - Pomorska
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23
B - Kurs do przystanku Reymonta
R - kurs do: Reymonta