Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Komprachcice - Centrum
kierunek:
Grotowice - Pętla
5
01
W
16
46
6
06
W
51
W
7
09
29
8
02
W
33
9
33
10
47
11
47
12
47
W
13
36
14
04
34
15
04
34
16
04
25
BN
47
17
47
18
47
19
49
20
49
W
21
49
22
23
24
BN
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI
B - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo