Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Piastowska - Korfantego
kierunek:
Witosa - Wygonowa - Pętla
1
13
L
2
3
41
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym
L - kurs z pominięciem: Luboszycka - Chabrów