Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Sosnkowskiego - Wiejska
kierunek:
Dambonia - Pętla
6
40
7
47
AC
8
47
9
17
47
AC
10
17
47
11
17
47
AC
12
17
47
13
17
47
AC
14
17
47
15
17
47
AC
16
17
47
17
17
47
AC
18
17
47
19
17
47
AC
20
18
48
21
18
48
AC
22
18
48
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla