Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Nysy Łużyckiej - Rondo
kierunek:
Witosa - Centrum Handlowe
5
37
W
6
37
W
7
37
D
8
37
D
9
37
D
10
37
D
11
37
D
12
37
D
13
37
D
14
37
D
15
37
D
16
37
D
17
37
D
18
37
D
19
37
D
20
37
W
21
52
W
22
37
W
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym
W - kurs do: Witosa - Wygonowa - Pętla
D - Kurs do przystanku Witosa - Centrum Handlowe