| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B - kurs przez: Budowlanych - Cygana >> Plac Kopernika - Uniwersytet I - Kurs do przystanku Witosa - Centrum Handlowe W - kurs do: Witosa - Centrum Handlowe D - kurs do: Drobiarska - Częstochowska - Pętla J - Kurs do przystanku Drobiarska - Częstochowska - Pętla |