Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Ozimska - Dubois
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
36
AW
6
36
AW
7
36
AW
8
36
AW
9
36
AW
10
36
AW
11
38
AW
12
38
13
38
AW
14
38
15
38
16
38
17
38
18
38
19
38
20
37
21
37
22
37
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23