Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Ozimska - Plebiscytowa
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
25
45
6
14
42
G
7
19
GAW
43
8
02
32
9
02
33
10
03
32
11
02
32
12
02
32
13
02
32
14
05
36
15
06
36
AW
16
06
36
17
06
31
18
01
42
19
40
20
39
21
39
22
39
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym
G - kurs przez: Głogowska - Pomorska
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23