| |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla C - kurs do: Ochodze - Pętla K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa M - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla P - kurs do: Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla |