Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Popiełuszki
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
5
39
6
39
ACK
7
8
38
9
10
38
11
12
38
13
14
38
15
16
38
17
18
38
19
20
33
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla
C - kurs do: Ochodze - Pętla
K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa