Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
9
Domańskiego - Lelewela
kierunek:
Bierkowice - Pętla
5
35
6
30
7
00
AW
8
22
9
21
10
21
11
21
12
21
13
21
14
07
AW
15
10
AW
16
10
AW
17
21
18
21
19
21
A - Kurs do przystanku Wrzoski - Pętla
W - kurs do: Wrzoski - Pętla