Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Marka Z Jemielnicy - Walecki
kierunek:
Wrocławska - Centrum Handlowe
5
08
BP
6
04
BP
30
7
04
BP
27
8
06
51
EK
9
06
21
EK
10
06
11
06
12
06
13
06
BP
33
BP
14
03
33
BP
15
03
33
BP
16
03
BP
18
48
17
06
43
EK
56
EK
18
06
19
06
20
17
21
17
BP
37
22
07
23
00
DF
20
EK
B - Kurs do przystanku Północna I - Pętla
P - kurs do: Północna I - Pętla
E - Kurs do przystanku Książąt Opolskich - Rondo
K - kurs do: Książąt Opolskich - Rondo
D - kurs do: Dambonia - Pętla
F - Kurs do przystanku Dambonia - Pętla