Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
9
Domańskiego - Ludowa
kierunek:
Bierkowice - Pętla
5
37
6
32
7
02
AW
8
24
9
23
10
23
11
23
12
23
13
23
14
09
AW
15
12
AW
16
12
AW
17
23
18
23
19
23
A - Kurs do przystanku Wrzoski - Pętla
W - kurs do: Wrzoski - Pętla