Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Domańskiego - Ludowa
kierunek:
Sławice - Pętla
5
19
6
19
7
21
8
21
C
9
21
C
10
21
C
11
20
C
12
21
C
13
21
C
14
21
C
15
21
C
16
21
C
17
21
C
18
21
C
19
22
20
21
21
21
P
22
20
50
P - kurs przez: Północna - Rutkiewicz >> Północna II - Pętla
C - kurs przez: Cmentarz - Pętla