Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Walecki
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
5
44
6
44
ACK
7
8
43
9
10
43
11
12
44
13
14
44
15
16
44
17
18
44
19
20
38
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla
C - kurs do: Ochodze - Pętla
K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa