Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
9
Domańskiego - Zamiejska
kierunek:
Bierkowice - Pętla
5
38
6
33
7
03
AW
8
25
9
24
10
24
11
24
12
24
13
24
14
10
AW
15
13
AW
16
13
AW
17
24
18
24
19
24
A - Kurs do przystanku Wrzoski - Pętla
W - kurs do: Wrzoski - Pętla