Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Luboszycka - Chabrów
kierunek:
Witosa - Wygonowa - Pętla
3
52
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym