Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
9
Domańskiego - Cmentarna
kierunek:
Bierkowice - Pętla
5
39
6
34
7
04
AW
8
26
9
25
10
25
11
25
12
25
13
25
14
11
AW
15
14
AW
16
14
AW
17
25
18
25
19
25
A - Kurs do przystanku Wrzoski - Pętla
W - kurs do: Wrzoski - Pętla