Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Piastowska
kierunek:
Żytnia - Pętla
5
53
BP
6
47
7
27
8
58
9
28
BP
58
10
28
BP
58
11
28
BP
58
12
28
BP
58
13
28
BP
58
14
27
15
27
16
27
17
00
27
BP
57
18
27
BP
57
19
27
57
20
50
21
50
22
39
EF
B - Kurs do przystanku Pużaka - Pętla
P - kurs do: Pużaka - Pętla
E - kurs do: Wiejska - Oleska
F - Kurs do przystanku Wiejska - Oleska