Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7
Wiejska - Ozimska
kierunek:
Prószkowska - Politechnika
5
28
6
16
51
7
23
8
07
37
9
37
10
37
11
37
12
37
13
37
14
42
15
42
16
42
17
38
18
38
19
38
20
26
21
39
22
41
23
16
CE
C - kurs do: Chabrów - Szkoła
E - Kurs do przystanku Chabrów - Szkoła