Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Częstochowska - Tysiąclecia
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
44
AW
6
44
AW
7
45
AW
8
45
AW
9
45
AW
10
45
AW
11
48
AW
12
48
13
48
AW
14
48
15
48
16
48
17
48
18
48
19
48
20
46
21
46
22
46
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23