Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
9
Wrocławska - Skansen
kierunek:
Bierkowice - Pętla
5
45
6
40
7
10
AW
8
32
9
31
10
31
11
31
12
31
13
31
14
17
AW
15
20
AW
16
20
AW
17
31
18
31
19
31
A - Kurs do przystanku Wrzoski - Pętla
W - kurs do: Wrzoski - Pętla