| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B - Kurs do przystanku Północna I - Pętla P - kurs do: Północna I - Pętla D - kurs do: Dambonia - Pętla F - Kurs do przystanku Dambonia - Pętla R - kurs z pominięciem: Wrocławska - Centrum Handlowe C - kurs do: Wrocławska - Wspólna G - Kurs do przystanku Wrocławska - Wspólna |